Peter Rogiers
Zaakvoerder
Tel.: 09/369.42.14
receptie@wetteren.mercedes-benz.be
Contact Person for: Onderdelen & accessoires bestelwagens, Onderdelen & accessoires personenwagens, Service bestelwagens, Service personenwagens, Tweedehands personenwagens
Wouter Rogiers
Zaakvoerder
Tel.: 052/49.94.05
wouter@dendermonde.mercedes-benz.be
Steven Van Alboom
Sales Advisor, Sales Manager
Tel.: 052/49.94.03
steven@dendermonde.mercedes-benz.be
Contact Person for: Nieuwe personenwagens
Marijke Van de Velde
HR Manager, Verantwoordelijke boekhouding en administratie, Zaakvoerder
Tel.: 09/369.42.14
receptie@wetteren.mercedes-benz.be
Contact Person for: Onderdelen & accessoires bestelwagens, Onderdelen & accessoires personenwagens, Service bestelwagens, Service personenwagens, Tweedehands personenwagens
Bart Bernauw
Parts Advisor, Service Advisor
Tel.: 052/49.94.02
magazijn@dendermonde.mercedes-benz.be
Contact Person for: Onderdelen & accessoires bestelwagens, Onderdelen & accessoires personenwagens, Service bestelwagens, Service personenwagens
Johan Brackenier
HR Manager, Verantwoordelijke boekhouding en administratie
Tel.: 052/49.94.01
johan@dendermonde.mercedes-benz.be
Contact Person for: Nieuwe personenwagens, Onderdelen & accessoires bestelwagens, Onderdelen & accessoires personenwagens, Service bestelwagens, Service personenwagens
Hendrik De Moor
Sales Advisor
Tel.: 052/49.94.07
hendrik@dendermonde.mercedes-benz.be
Talen: Engels, Frans, Nederlands
Contact Person for: Nieuwe personenwagens
Hendrik De Moor
Sales Manager
Tel.: 09/369.42.14
hendrik@wetteren.mercedes-benz.be
Contact Person for: Tweedehands personenwagens
Davy De Smedt
Werkplaatsverantwoordelijke
Tel.: 052/49.94.06
davy@dendermonde.mercedes-benz.be
Contact Person for: Service bestelwagens, Service personenwagens
Seth Degelin
Sales Advisor
Tel.: 052/49.94.04
seth@dendermonde.mercedes-benz.be
Contact Person for: Nieuwe personenwagens
Julie Florkin
Communicatieverantwoordelijke, Directieassistente
Tel.: 052/49.94.00
julie@dendermonde.mercedes-benz.be
Chris Lanckmans
Werkplaatsverantwoordelijke
Tel.: 09/369.42.14
chris.lanckmans@wetteren.mercedes-benz.be
Contact Person for: Service bestelwagens, Service personenwagens
Danny Lanckmans
Parts Advisor
Tel.: 09/369.42.14
magazijn@wetteren.mercedes-benz.be
Contact Person for: Onderdelen & accessoires bestelwagens, Onderdelen & accessoires personenwagens
David Van Hemelrijck
Sales Advisor
Tel.: 052/49.94.07
david@dendermonde.mercedes-benz.be
Talen: Engels, Frans, Nederlands
Contact Person for: Nieuwe personenwagens
Pieter De Lie
Service Advisor
Tel.: 09/369.42.14
pieter@wetteren.mercedes-benz.be
Contact Person for: Service bestelwagens, Service personenwagens
Kathleen De Middeleir
Administratief medewerker, Service Advisor
Tel.: 09/369.42.14
CSI@wetteren.mercedes-benz.be
Contact Person for: Onderdelen & accessoires bestelwagens, Onderdelen & accessoires personenwagens, Service bestelwagens, Service personenwagens, Tweedehands personenwagens
Steven De Wit
Sales Advisor
Tel.: 052/49.94.00
receptie@dendermonde.mercedes-benz.be
Contact Person for: Service bestelwagens, Service personenwagens
Kristine Goossens
Administratief medewerker
Tel.: 052/49.94.00
kristine@dendermonde.mercedes-benz.be
Contact Person for: Nieuwe personenwagens, Onderdelen & accessoires bestelwagens, Onderdelen & accessoires personenwagens, Service bestelwagens, Service personenwagens
Luc Gorissen
Service Advisor
Tel.: 052/49.94.00
receptie@dendermonde.mercedes-benz.be
Contact Person for: Service bestelwagens, Service personenwagens
Alex Rombaut
Product Expert
Tel.: 052/49.94.00
alex@dendermonde.mercedes-benz.be
Talen: Engels, Frans, Nederlands
Contact Person for: Nieuwe personenwagens
Inge Van Rentergem
Service Advisor
Tel.: 09/369.42.14
inge@wetteren.mercedes-benz.be
Contact Person for: Service bestelwagens, Service personenwagens